Dieta Activeto idealna opcja dla osób, których codziennością jest aktywność fizyczna. Miłośnicy joggingu, fitnessu czy siłowni, a także trenerzy i sportowcy będą nią zachwyceni!

Najlepszy wybór potwierdzony przez sportowców!

Ta dieta powstała po to, aby wspierać wszystkie osoby, które na co dzień uprawiają sport. Niezależnie więc, czy jest to Twoja praca, czy robisz to wyłącznie hobbystycznie, możesz zdecydować się na nią, aby mieć pewność, że Twojemu organizmowi nie zabraknie żadnych substancji odżywczych, a Ty będziesz pełen energii każdego dnia! Pilnowanie kaloryczności swoich posiłków bywa problematyczne, szczególnie, jeśli na co dzień nie masz zbyt wiele czasu i często jesteś w biegu. Nasz catering rozwiąże Twoje problemy! Dzięki zamówieniu naszych pudełek będziesz wiedział nie tylko ile kalorii zjadasz dziennie, ale także ile kalorii, białka, tłuszczu i węglowodanów posiada każdy posiłek. Dzięki temu będziesz mógł dostosować konkretne danie do swojej pory treningowej

Tworząc menu dla sportowców, skupiliśmy się na tym, aby było pożywne, zdrowe i odpowiednio zbilansowane, ale nie zapomnieliśmy o smaku. Gwarantujemy, że każdego dnia pod swoje drzwi dostaniesz pyszne i świeże posiłki, które pokochasz!

Warianty diety

Możesz wybrać idealny wariant diety dla siebie. Ilość posiłków, kaloryczność i dodatkowe preferencje. Spełnimy wszystkie Twoje życzenia!

Składa się z: Śniadanie, II Śniadanie, Obiad, Podwieczorek, Kolacja
Klasyczny zestaw cateringowy obejmujący 5 zbilansowanych posiłków w ciągu dnia

Składa się z czterech dowolnie wybranych posiłków. Należy pamiętać, że kaloryczność zestawu będzie pomniejszona o niewybrany posiłek.

Zestaw trzech dowolnie wybranych posiłków. Należy pamiętać, że kaloryczność zestawu będzie pomniejszona o niewybrane posiłki.