Promocje

Program lojalnościowy

Polecaj, oceniaj i zgarniaj zniżki

Z myślą o Tobie stworzyliśmy program LOJAL BOX, czyli inteligentną skarbonkę do oszczędzania

Sprawdź, za co możesz otrzymać Box Coiny i wymieniaj je na rabaty! 100 Box Coin'ów to zaoszczędzona złotówka. Dołącz do programu i postaw na oszczędzanie przez zamawianie!

Dziel się opinią

Podziel się swoim zdaniem!

Oceń każdy posiłek z danego dnia, a otrzymasz 5 Box Coin'ów do wykorzystania. Dzieląc się opinią 5 posiłków każdego dnia możesz zyskać nawet 500 dodatkowych punktów w przeciągu 20 dni co przełoży się na extra 5 zł do wykorzystania na kolejne zamówienie! – wystarczy, że wyrazisz swoją opinię.

Utwórz konto

Stwórz konto w panelu klienta!

Załóż konto i odbierz 300 Box Coin'ów na start. To nasz sposób na wygodne oszczędzanie!

Polecaj znajomym

Polecaj i zarabiaj!

Poleć Gastro- Box znajomemu, mamie, tacie, obojętnie komu chcesz, ale pamiętaj za każde złożone zamówienie przez osobę poleconą zgarniesz do swojego LOJAL BOXu aż 5 zł! Wystarczy, że zamówi zestaw testowy, a na Twoim koncie pojawi się 500 nowych Box Coin'ów do wykorzystania. Kod polecający znajdziesz na swoim koncie klienta --> menu --> " kod polecający". Polecanie to najprostszy sposób na oszczędzanie!

Użyj kodu znajomego

Skorzystaj z kodu znajomego!

Zastanawiasz się, czy catering dietetyczny to coś dla Ciebie? Skorzystaj z kodu polecającego od znajomego i zgarnij 5% rabatu na start. Wykorzystaj to przy pierwszym zamówieniu rozpocznij zbieranie punktów do swojego prywatnego LOJAL BOXu!

Zamów na ten sam adres

Razem lepiej (i taniej)!

Kilka zamówień na ten sam adres? To się opłaca! Namów rodzinę lub przyjaciół na wspólną przygodę z Gastro-Box'em i skorzystajcie z rabatu na każde zamówienie.

2 zamówienia na jeden adres

Oszczędzacie 2% dziennie

3 zamówienia na jeden adres

Oszczędzacie 3% dziennie

4+ zamówienia na jeden adres

Oszczędzacie 4% dziennie

Wystarczy, że zamówisz dwie diety na jeden adres, by zaoszczędzić ponad 30 zł w ciągu miesiąca. I to bez wychodzenia z domu.